Offering you a complete choice of products which include 12 no yellow rubber belt, 5 no blue rubber belt and 12 no blue rubber belt.
₹ 85 / Meter Get Latest Price
| Belt Thickness | 2 mm |
| Surface Finish | Matt |
| Packaging Size | Packet |
| Color | Yellow |
| Model | 12 No |
| Length | 2m |
Minimum order quantity: 400 Meter
₹ 85 / Meter Get Latest Price
| Belt Thickness | 2 mm |
| Surface Finish | Matt |
| Packaging Size | Packet |
| Model | 5 No |
| Color | Blue |
| Length | 2m |
Minimum order quantity: 400 Meter
₹ 86 / Meter Get Latest Price
| Belt Thickness | 2 mm |
| Surface Finish | Matt |
| Packaging Size | Packet |
| Model | 12 No |
| Color | Blue |
| Length | 2m |
Minimum order quantity: 400 Meter
Deepak Goyal (Owner)
Elastic Centre
Behind Kushum Petrol Pump, KH No 1828 And 1829, Mauja Poiya, Nandlalpur
Agra - 282006, Uttar Pradesh, India